[/ihc-register-popup]

Regulamin

1. Postanowienia Ogólne

1.1. FilmyNaDzis.pl nie hostuje ani nie udostępnia materiałów filmowych. Serwis jest katalogiem/wyszukiwarką linków do zewnętrznych serwisów takich jak Filmweb.pl i Doodstream.com. Serwis FilmyNaDzis.pl udostępnia jedynie informacje o filmach takie jak krótka recenzja, gatunek, link do Filmweb.pl, oraz kod embed odtwarzacza/playera lub link do zewnętrznego serwisu hostującego. Linki są dodawane przez społeczność serwisu bez ingerencji właściciela FilmyNaDzis.pl. Właściciel serwisu nie bierze odpowiedzialności za ich treść. Jednak jeżeli któryś materiał narusza twoje prawa autorskie skorzystaj z naszego formularza zgłaszającego tutaj(kliknij), a zapewniamy że zostanie on niezwłocznie usunięty z serwisu, oraz zostanie zablokowana możliwość jego ponownego dodania.

1.2. Użytkownicy dodając materiały w serwisie potwierdzają, że materiał nie łamie praw autorskich, lub że posiadają odpowiednie prawa autorskie do publikowania.

1.3. Cała zawartość serwisu, w tym dostęp do propozycji filmowych, jest dostępna nieodpłatnie dla wszystkich.

1.4. Wszelkie roszczenia prawne, własności intelektualnej należy kierować do serwisów hostujących materiały.

1.5. Informujemy, że pliki objęte prawem autorskim wolno kopiować tylko wtedy, gdy jest się w posiadaniu oryginału. W tym przypadku, ściągnięta kopia będzie traktowana, jedynie, jako materiał zapasowy. Administratorzy i właściciele nie ponoszą odpowiedzialności, za to co użytkownicy publikują w serwisie.

1.6. PE. Artykuł 3 ust. 1 dyrektywy 2001/29/WE Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 22 maja 2001 r. wyroku stwierdził, że co do zasady zamieszczanie linków odsyłających do utworów chronionych prawem autorskim nie jest naruszeniem tego prawa przez osobę publikującą odnośnik. Trybunał odwołał się także do pojęcia „udostępniania publicznego” wskazując, iż jeżeli dane materiały zostały pierwotnie udostępnione w internecie w sposób nieograniczony, dla wszystkich jego użytkowników, to linkowanie do nich nie stanowi udostępniania utworu nowej publiczności. Trybunał wskazał także, iż dozwolone jest linkowanie w sposób umożliwiający zapoznawanie się z danymi utworami na stronie linkującej, czyli np. wstawianie miniaturki filmów, obrazków itp.

1.7. W przypadku gdy jakiś materiał narusza twoje prawa autorskie, prosimy niezwłocznie o bezpośredni kontakt pod linkiem http://filmynadzis.pl/zgloszenie/. W treści zgłoszenia powinny znaleźć się wymagane dane pozwalające na potwierdzenie prawa podmiotu zgłaszającego do materiału wideo/audio a także oświadczenie, że zawarte w zgłoszeniu informacje są prawdą pod groźbą odpowiedzialności karnej. Serwis FilmyNaDzis.pl zobowiązuje się do niezwłocznego rozpatrzenia zgłoszenia i ewentualnego usunięcia materiałów jeśli takowe łamią prawa autorskie zgłaszającego.

1.8. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją naszego regulaminu.

2. Użytkownicy

2.1. FilmyNaDzis.pl zezwala użytkownikom na dodawanie odnośników i do zewnętrznych witryn, jednak odpowiedzialność za materiały, ich konsekwencje przesyłania oraz zamieszczania ponoszą wyłącznie serwisy przechowujące, publikujące dane materiały lub ich użytkownicy.

2.2. Użytkownika obowiązuje ogólna netykieta internetu, kultura wypowiedzi z poszanowaniem innych użytkowników i ich stanowisk.

2.3. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany postanowień regulaminu jego modyfikacji bez uprzedniego informowania użytkowników. Po stronie użytkownika leży przestrzeganie aktualnie panujących zasad.

3. Usługa Premium

3.1. Użytkownik może wykupić dodatkową usługę PREMIUM dzięki której zyskuje dostęp do dodatkowych funkcjonalności serwisu, takich jak odtwarzacz bez reklam.

3.2. Usługa Premium nie daje dostępu do jakichkolwiek dodatkowych propozycji filmowych, niż te dostępne nieodpłatnie dla wszystkich.

3.3. Materiały wyświetlane w odtwarzaczu Premium nie są hostowane, ani udostępniane, ani pośrednio transmitowane przez serwer FilmyNaDzis.pl.

3.4. Użytkownik ma prawo do reklamacji w przypadku jeśli z jakiś powodów technicznych uniemożliwia mu to aktywację swojego kodu. W takim przypadku prosimy o kontakt.

3.5. W przypadku awarii serwisu konta użytkowników zostają przedłużone o czas naprawy witryny.

3.6. Do pełnego skorzystania z usługi wymagana jest przeglądarka internetowa z obsługą javascript oraz połączenie z siecią Internet.

>